Γραμματεία Αστικών Συγκοινωνιών του ΠΑΜΕ

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής του Εργατικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕ



Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής του Εργατικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕ

Ολοκληρώθηκε η 1η αγωνιστική του 12ου Εργατικού Πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 5*5 του ΠΑΜΕ. Σε πολύ φιλικό κλίμα με τις «αντίπαλες» ομάδες να φωτογραφίζονται παρέα τους παίκτες να γνωρίζονται μεταξύ τους και να αποδεικνύουν στην πράξη πως αυτό το τουρνουά ποδοσφαίρου διαφέρει από όλα τα άλλα!

Το ρεκόρ συμμετοχής των 88 ομάδων που συμμετέχουν φέτος αποδεικνύει στην πράξη πως ο αθλητισμός είναι σύγχρονη ανάγκη. Οι 44 αγώνες αυτής της Κυριακής πραγματοποιήθηκαν ταυτόχρονα σε 7 γήπεδα, με το εναρκτήριο λάκτισμα του εργατικού πρωταθλήματος να αφήνει μια ευχάριστη διάθεση στους συμμετέχοντες.

Παρακάτω τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής ανά όμιλο.

Όμιλος 1

«ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ» – «ΚΑΠΕΡΝΑΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΣΤΟ ΜΑΓΕΙΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΙΕΚ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ) 3-0

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΟΥΙΝΕΑ – «ΠΑΝΕΡΓΑΤΙΚΟΣ» (ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΜΣ) 16-0

Όμιλος 2

«MΑROUCITYUNITED» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ) – «ΑΛΚΑΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ) 8-1

«ΤΗΕ REDS» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΥ) – ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΕΡΓΩΝ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 3-4

Όμιλος 3

ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΟΦΙΜΑ – ΠΟΤΑ – «ΜΑΓΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟ 5 – 6

«ΟΙ ΜΑΣΤΟΡΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ» (ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕΜΠ)) – ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «ΕΒΓΑ» 3-0

Όμιλος 4

«ΣΥΠΑNΙΚΟΣ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) – ΕΛΕΠΑ (2)4 -10

ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΥ – «ΣΤΕΑΟΥΑ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙΟΥ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ – ΑΝΕΡΓΩΝ 2ου ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ) 10-1

Όμιλος 5

«BANKCHELONA» (ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ) – «ΚΕΡΑΥΝΟΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ) 6 – 2

ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΤΗΠ ΣΤΟ ΔΜ ΟΤΕ – «ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ) 13-0

Όμιλος 6

«ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ» (ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ «ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟ» 3-0

ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «PROMETAL»4-9

Όμιλος 7

ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «ICAP» – «ΑΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ» (ΝΕΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ) 0-0

ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ «ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ» – «ΓΟΡΓΟΠΟΔΑΡΟΙ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ «DIAMONDPRINT») 4-6

Όμιλος 8

«ΨΑΧΤΕ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ» (ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΥΡΙΟΥ) – «ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡ-ΑΚΤΩΡ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΑΚΤΩΡ») 7-4

«ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΙΕΚ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) – «ΑΓΩΝΑΣ ΡΗΞΗ ΑΝΑΚΟΠΗ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ) 3-9

Όμιλος 9

«TΟ INTERNET ΣΕΡΝΕΤΑΙ» (Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «Vodafone» στο κτίριο των Πετραλώνων) – ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΑΕΝ 2-4

«ΑΡΙΣΤΕΡΟΣΤΡΟΦΑ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙΑ» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) – «ΛΕΚ» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) 9 – 13

Όμιλος 10

«ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ FC» – «ΑΕL (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ «LG»)» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «LG») 10-0

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «TELEPERFORMANCE» – «Ο ΜΥΤΟΣ ΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗΣ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ «ΘΗΣΕΑΣ») 0-0

Όμιλος 11

«ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ) – ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΘΗΝΑΣ 2-3

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ SSP (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ SSP) – «ΦΑΡΜΑΚΑΔΕΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΥ – ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ) 5 – 12

Όμιλος 12

«ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ «E-VALUE») – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΚΡΕΠΕΡΙ ΡΟΥΜΠΙΚ» 3-6

«ΣΕΛΕTABIES» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΣΠΑΙΤΕ) – «ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΔΕΡΜΑΤΟΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ – ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ – ΔΕΡΜΑΤΟΣ)9-8

Όμιλος 13

«ΚΑΖΑΝ UNITED» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ) – «ARDS FC» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ) 5-7

«SNOWKIDS» (ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΔΙΟΝΥΣΟΥ) – «ΣΕ ΣΕΤΗΠ «ΝΟΚΙΑ»» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΕΤΗΠ ΣΤΗ «ΝΟΚΙΑ») 6-1

Όμιλος 14

«ΑΚΑΤΑΡΤΙΣΤΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΙΕΚ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ) – «ΕΜΠΟΡΙΟ ΠΑΡΤΙΖΑΝΟΙ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ) 9 – 10

«ΚΩΣΤΑΣ ΒΙΔΑΛΗΣ» ( ΠΑΜΕ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΜΜΕ) – «BETATZIDES» (Εργαζόμενοι στην εταιρεία πληροφορικής «Openbet») 0-7

Όμιλος 15

«ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «GOODY’S» – «EVEREST»» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ «GOODY’S» – «EVEREST») – «ΓΥΠΑΕΤΟΙ» ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «NEWREST» 0-0

«ΓΙΔΕΡΠΟΥΛ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ ΣΤΑ ΠΑΤΗΣΙΑ) – «ΥΠΟΣΤΗΛΩΜΑ ΚΑΙ ΓΚΟΛ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΜΠ) 1-6

Όμιλος 16

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΨΝΑ (Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής) – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «L’ OREAL»0-3

«ΟΥZOYMΠΟΥΡΙΑΝΟΙ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ – ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) – «ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΤΡΟΝΙΩΝ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ) 8-2

Όμιλος 17

«ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΓΚΟΛ » (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ) – «Σ.Ε.Ι.ΥΓ.Α»(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ) 9-4

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ 7ουΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ – ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ – ΒΥΡΩΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ 9-4

Όμιλος 18

«ΛΟΣ ΠΙΣΤΟΛΕΡΟΣ»(ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ) – «ΑΜΠΑΛΟΙ» (ΝΙΚΑΙΑ) 5-3

«ORANJE»(ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «INTERAMERIKAN» – «ANYTIME») – ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΥΔΑΠ 6-9

Όμιλος 19

«THE DALTONS» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – «ΚΑΡΠΑΤΟΙ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΟΥΚΡΑΝΙΑ) 1-6

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ» – «BARISTAΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ) 6 – 2

Όμιλος 20

«MΠΑΛΑΔΟΡΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΣΤΟ Δ. ΙΕΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) – ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 6-4

ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΥΛΗΣ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «WIND» 3 – 3

Όμιλος 21

«ΣΥΑΤ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ) – «WOODCASTLE»(ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ) 6-1

«METALLICA ΠΕΙΡΑΙΑ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ)-ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ 4-3

Όμιλος 22

«ΣΟΥΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ) – «ΕΛΕΠΑ» (ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) 0-3

«ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ) – «TO «ΠΑΜΕ» ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ» (Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Ταχυδρομείων – Ταχυμεταφορών Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ) 3-0

Τελευταία άρθρα

Εργαζόμενοι σε Κίνηση

DAS_Efim

Χρήσιμα

                          
  Π.Ε.Ι. Λεωφορείου              Π.Ε.Ι. Φορτηγού                                    Kαταστατικό                          ΚΟΚ     Συνδικάτου ΟΑΣΑ
      
        Συνοπτικός
   Εργασιακός Οδηγός

Πολυμέσα

Στατιστικά

  • 375251Συνολικές αναγνώσεις:
  • 303Αναγνώσεις σήμερα:
  • 190718Συνολικοί επισκέπτες:
  • 228Επισκέπτες σήμερα:
  • 2Επισκέπτες τώρα:

Web Radio του ΠΑΜΕ



Ακουστε live το Web Radio του ΠΑΜΕ